3D Tasarım

3D Tasarım Araştırması

ANSYS 3D Tasarım ürünleri tüm tasarım mühendisleri için CAD modelleme ve simulasyon olanağı sağlamaktadır. Bugünkü talepler nasıl bugünün mühendisinin daha optimize, hafif ve akıllı ürünler oluşturmasındansa, daha uygun tasarım araçları kullanması da daha önemlidir.

3D Modelleme

Direk modelleme teknolojisi üzerine inşa edilen ANSYS Discovery SpaceClaim geometriyi yaratma, onarma ve düzenlemeyi zorlaştırmaktansa tekrar kolaylaştırmaktadır. Kavramsal tasarım yapıyorsanız, tersine mühendislik very taranıyorsa veya bir model için imalat veya simulasyon hazırlanıyorsa, Discovery SpaceClaim araçları geometri zorluklarını aşar ve tasarım sürecini hızlandırır.

Anında Simulasyon

ANSYS Discovery Live interaktif tasarım araştırmasını sağlamak için, direk geometri modellemesiyle sıkıca birleştirilmiş, anında simulasyon sağlayan bir ortamdır. Genel akışkanlar, yapısal ve termal simulasyon uygulamalarını destekleyerek, mühendislerin tasarım fikirlerini deneylemeye ve değişikliklerinden anında geribildirimi görmelerini sağlar.

Tasarım Mühendisleri için Simulasyon

ANSYS Discovery AIM bütün mühendislerin fikirleri ve konseptleri daha derinlemesine araştırmasına yardımcı olarak, tasarım ve simulasyonu sorunsuz bir şekilde birleştirmektedir. Discovery AIM simulasyon bazlı ürün geliştirmek için tek bir platform sağlamaktadır. Yönlendirilmiş iş akışları ile en iyi çalışmaları desteklemek için, sınıfında en iyi ANSYS çözücü teknolojisinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. Kolay öğrenim ve kullanımıyla, eşsiz çok yönlülük, hız ve kesinlik sunarak tasarımları optimize eder ve bir sonraki seviyeye çıkarır. Termal, elektromanyetik, yapısal, akış veya çeşitli multifizik kombinasyonları yapılıyorsa, Discovery AIM tasarımcılar için başka bir simulasyon yazılımı ihtiyacını ortadan kaldırır.

ANSYS 3D Tasarım ailesi ürün geliştirmesini hızlandırır ve pazara yenilikleri daha hızlı ve daha ekonomik bir şekilde getirir.

İletişim
close slider

Adınız Soyadınız (*)

Ulaşmak İstediğiniz Bölüm

E-posta adresiniz (*)

Telefon No (*)

Firma/Kurum (*)

Mesajınız (*)