CFD Enterprise

Eğer CFD hakkında ciddiyseniz, bu iş için doğru araçlara ihtiyacınız vardır. Büyük organizasyonlardaki deneyimli mühendisler ve analistler en zor problemleri çözmek durumundadırlar ve şimdi çözmek durumundadırlar. Bu yüzden ANSYS CFD Enterprise’ı,   içinde etraflı bir araç kiti olan ve ANSYS’in en iyi dünya klasmanında hesaplamalı akışkanlar dinamiği yazılımını bulundurmaktadır ki siz en geniş sıralamadaki uygulamalarda her zaman ve ödün vermeden en hızlı ve en kesin sonuçlardan faydalanasınız.

ANSYS’ten bütün en iyi CFD çözücüleri

 CFD Enterprise araç kiti ANSYS’in sunduğu tüm hesaplamalı akışkanlar dinamiği çözücülerini içinde bulundurmaktadır. CFD Enterprise içindeki ANSYS Fluent, CFX ve AIM Pro’nun full versiyonları ürününüzün performansını optimize ettiği gibi daha ileri ve daha hızlı olmanız için sizi güçlendirmektedir. Tamamen onaylanmış fiziksel modelleme kabiliyetleri hızlı ve kesin sonuçlar ortaya koymaktadır. ANSYS CFX pompa, fan, kompresör, gaz ve hidrolik türbinler gibi dönen makinelerdeki üstün kesinlik, sağlamlık ve hızı ile tanınmıştır. ANSYS Polyflow ise polimer, cam, metal ve çimento işleme endüstrilerinde çalışan şirketler için ileri akışkan dinamiği teknolojisi sağlamaktadır.

ANSYS Forte hızlıca temiz yanma, yüksek verimlilik, esnek yakıtlı motorları tasarlamaya yardım ederek, nerdeyse her yakıtla çalışan içten yanmalı motor yanma performansını kesin olarak simule eder. ANSYS FENSAP-ICE uçuş donma sertifikasyon için güvenlik ve hızı garantiye alan hızlı ve kesin uçak donma değerlendirmesi sağlar.

Daha hızlı ve ileri

En iyi CFD çözücüleri yeterli değildir. CFD Enterprise sonuçları optimize etmek ve hızlandırmak için ek araçlar bulundurur. Geliştirilmiş kabiliyetler içinde tasarım optimizasyonu, en kesin yanma simulasyonlarını yaratmak için detaylı reaksiyon mekanizmaları ile ANSYS Model Fuel Library, ACT iş akışı özelleştirme ve turbomakine hazırlık kabiliyetleri bulunmaktadır. ANSYS SpaceClaim, herhangi bir analist veya mühendise geometri yaratma, düzenleme ve onarma imkanı sağlayan hızlı ve sezgisel 3D modelleme yazılım çözümüdür.

Tek başına çalışan 3D ANSYS CFD Viewer şu bağlantıda bulunmaktadır:

İletişim
close slider

Adınız Soyadınız (*)

Ulaşmak İstediğiniz Bölüm

E-posta adresiniz (*)

Telefon No (*)

Firma/Kurum (*)

Mesajınız (*)