Discovery SpaceClaim

Daha hızlı mühendislik sonuçları için çok amaçlı 3D modelleme

ANSYS Discovery SpaceClaim genel modelleme görevlerine verimli çözümler sağlayan çok amaçlı 3D modelleme uygulamasıdır. Direk modelleme teknolojisi üzerine inşa edilen Discovery SpaceClaim tasarım veya kavramsal modelleme, aktarılmış CAD dosyalarını onarma, genel model defeaturing ve bütün model düzenleme gibi çeşitli 3D CAD işlemleri ile bağlantılı geometri problemlerini kaldırır.Kolay kullanım ve basitlik dayanağı ile birlikte, Discovery SpaceClaim’i küçükten büyüğe modelleme problemlerinin üstünden gelmek için çokça değerli bulacaksınız.

3D Modellemede yeni bir yol

Discovery SpaceClaim’in eşsiz kullanıcı arayüzü, modelleme teknolojisi ve çok yönlü araçları geleneksel CAD sistemleriyle bağlantılı zorluklar olmadan kolayca geometri oluşturma ve düzenleme yapmanızı sağlar. Hazır CAD modelleri ile çalışırken, geometriyi otomatikleştirilmiş, kolayca öğrenilen araçlarla de-feature ve kolaylaştırma yapabilirsiniz. Discovery SpaceClaim ağır CAD araçlarına zamanı olmayan ama 3D kullanarak hızlı çözümler almaya ihtiyacı olan ve isteyen mühendisler için idealdir.

Kullanım Kolaylığı

Biz teknolojinin sizin için çalışması gerektiğine inanıyoruz, diğer türlü değil. Teknoloji işinizi kolaylaştırmalı, daha fazla zorlaştırmamalı. Discovery SpaceClaim altta yatan teknolojiyi düşünmeden geometriyi yaratabilir, düzenleyebilir veya onarabilir. Discovery SpaceClaim ile iş akışında nerede ihtiyacınız olursa olsun 3D modelleme yazılımıyla çalışmak hızlı, esnek ve faydalıdır. Modelin kaynağına bağlı olmadan, dosyayı Discovery SpaceClaim’de açabilirsiniz ve her nasıl canlandırdıysanız geometri ekleyebilir ve çıkartabilirsiniz. Geliştirilmiş komut ve iş akışları ile, daha önceden saatler alan operasyonlar dakikalar içinde tamamlanabilir. Discovery SpaceClaim’i öğrenmenin aylar yerine haftalar alacağını göreceksiniz ve yatırımınızın düşündüğünüzden daha hızlı geri dönüşü olacağını anlayacaksınız.

SpaceClaim Teknolojisi’ne Ulaşmanın Yolları

SpaceClaim teknolojisi’ne ANSYS Discovery SpaceClaim olarak ANSYS Discovery Essentials, Standard veya Ultimate paketleri üzerinden ulaşılabilir. ANSYS SpaceClaim Direct Modeler (SCDM) tek başına veya ANSYS Mechanical Enterprise, ANSYS CFD Enterprise ve multifizik paketleri üzerinden de ulaşılabilir.

  • Tasarım ve Kavramsal Modelleme
  • Tersine Mühendislik
  • Simulasyon ve Analiz
  • İmalat için Model Hazırlığı
  • 3 boyutlu Yazıcı
  • Sac Levha Tasarımı ve İmalatı
İletişim
close slider

Adınız Soyadınız (*)

Ulaşmak İstediğiniz Bölüm

E-posta adresiniz (*)

Telefon No (*)

Firma/Kurum (*)

Mesajınız (*)