Platform

Mühendislik Simulasyon Platformu

Bugünün işletmeleri, tüm şirketlerin daha hızlı yenilenmeye uğraşırken ürün geliştirme ve bakım maliyetlerini azaltmaya çalıştığı yüksek rekabetçi bir ortamda çalışmaktadır. Organizasyon içindeki her fonksiyon daha az ile daha fazla vermenin yüksek basıncıyla karşılaşmaktadır. Mühendislik operasyonları bir istisna değildir. İşte bu yüzden dünyanın önde gelen şirketleri ANSYS simulasyon platformunu, yenilenme yönünü dönüştürmek ve yeni nesil ürünler ve bakım servislerini yenilemek için benimsemiştir.

ANSYS simulasyon platformu en geniş sınıfının en iyisi olan simulasyon teknolojisini verip, bunu özel uygulamalar, CAD yazılımı ve PLM gibi kuvvetli işletme süreç araçları ile birleştirmektedir. Yazılımın açık ve esnek çerçevesi mühendislik takımlarını, araçlarını ve verisini birleştirmektedir. Genel bir platform, mühendislik operasyonlarınızı daha çevik hale getirerek, organizasyon içinde mühendislik bilgisinin verimli ve güvenilir şekilde paylaşılmasına olanak sağlamaktadır.

Bu platform, verimlilik artışı, hızlı tasarım kararları ve hızlandırılmış yenilik sonucu doğuran, kavramsaldan detaylı tasarıma kadar verimli bir şekilde simulasyonu uygulamanızı sağlayan 3 ayak üzerine kurulmuştur.

Kapsamlı simulasyon

ANSYS simulasyon platformu ile, kendi gerçek ortamlarında tamamlanmış ürünlerin davranışlarını simule etmek için yüksek duyarlılıkta sanal prototipler üretebilirsiniz. 3D fizik simulasyonu, gömülü yazılım tasarımı ve sistem simulasyonu için en ileri seviye teknolojileri sağlamaktadır.

Ölçeklenebilen çözümler

Bu platform, beraber çalışabileceğiniz, simulasyon verisini ve süreçleri çoklu alanlarda paylaşabileceğiniz masaüstünden buluta kadar herhangi bir IT yapısına adapte olabilir.

Uzatılır ekosistem

ANSYS simulasyon platformunun açık çerçevesi ile birlikte, özel iş akışları yaratabilir veya ANSYS App store’dan kullanılmaya hazır uygulamalar indirebilirsiniz. Bu platform, kolay bütünleşme ve sizin zorlu ve gelişmekte olan ihtiyaçlarınız için ek kabiliyetlerin yönetimini sağlayan endüstriyi yönlendiren şirketlerin büyüyen partner ağlarına girişinizi sağlar.

İletişim
close slider

Adınız Soyadınız (*)

Ulaşmak İstediğiniz Bölüm

E-posta adresiniz (*)

Telefon No (*)

Firma/Kurum (*)

Mesajınız (*)