Startup

ANSYS Startup Programı

ANSYS Startup Programı size, girişimcilerin işletmelerini hızlı ve efektif maliyetli geliştirmelerine yardımcı olmak için kurulup fiyatlandırılmış simulasyon yazılım paketlerinde tam erişim sağlamaktadır. İşletme açmanın erken safhalarında genellikle limitli kaynaklar ve az ya da hiç gelir olmadığını farkediyoruz. Bu programı, en az başlangıç yatırımıyla ANSYS simulasyon çözümlerini yani olabilecek en iyi araçları kullanarak işletmenizi tam potansiyeline kadar geliştirmenize yardım olmak için oluşturduk. Dünyanın en iyi şirketlerinin çoğu startup lar olarak başladılar ve ANSYS bugünün startup’larına yarının endüstri liderleri olmalarına yardımcı olmaya kendini adamıştır.

Startup programında bir partner olarak, ANSYS çözümlerine hızlı erişim kazanacaksınız ki yeni ürünlerinizin sanal prototiplerini kurmaya başlayın. Bu sanal prototipler, değiştirilebilir ve fiziksel bir prototipi kurup test etme zamanıyla aynı zamanda yüzlerce kez simulasyonla test edilebilir ki bu size ürün tasarımınızı mükemmelleştirmeniz için çalışırken zaman ve para kazandırır. Bu ortaklık size bizim bütün multifizik simulasyon paketi portfolyomuza, Yapısal ve Akışkan paketi, Elektromanyetik paketi ve Gömülü Yazılım paketi’ne erişim sağlar. ANSYS pazarlama fırsatları ve kendi kendine destek, teknik talepler ve daha fazlasıyla Müşteri Portal’ına erişim ek yararlar arasındadır.

Aşağıda, tek bir startup olsanız, çeşitli startup larla çalışan kuluçka merkezi olsanız ya da ekosistemde başka bir anahtar katılımcı da olsanız ANSYS’in size nasıl yardımcı olacağını öğreniniz:

İletişim
close slider

Adınız Soyadınız (*)

Ulaşmak İstediğiniz Bölüm

E-posta adresiniz (*)

Telefon No (*)

Firma/Kurum (*)

Mesajınız (*)