NLP  NLab

Ansys Platform

Mühendislik Simulasyon Platformu

Günümüzün işletmeleri, tüm şirketlerin daha hızlı yenilenmeye uğraşırken ürün geliştirme ve bakım maliyetlerini azaltmaya çalıştığı yüksek rekabetçi bir ortamda çalışmaktadırlar. Organizasyon içerisindeki her işlem gibi, mühendislik operasyonları da kendilerine daha az veya daha fazla kaynak ayrılacak olmanın yüksek baskısı ile karşı karşıyadır. Bu yüzdendir ki dünyanın önde gelen şirketleri ANSYS simulasyon platformunu, inovasyon metodlarını dönüştürebilmek ve yeni nesil ürünlerinin ve bakım servislerinin mühendisliğini gerçekleştirebilmek için benimsemişlerdir.

ANSYS simulasyon platformu, kendi sınıfındaki en iyi simülasyon teknolojisinin en geniş yelpayeze sahip araçlar bütününü sunmakta ve bu araçları özelleştirmiş mühendislik uygulamalarınız, CAD yazılımlarınız ve PLM gibi güçlü işletme süreç araçları ile bütünleştirebilmektedir. Yazılımın açık ve esnek temel yapısı sayesinde mühendislik ekipleri, araçlar ve veri birbirlerine kenetlenmektedir. Böylelikle, genel bir platform mühendislik operasyonlarınızı daha çevik hale getirerek organizasyon içinde mühendislik bilgisinin verimli ve güvenilir şekilde paylaşılmasına olanak sağlamiş olmaktadır ki, bu platformun, konsept fikirden detaylı tasarım aşamasına kadar verimli bir şekilde simulasyonlarınızı gerçekleştirmenize olanak verebilmesi için verimlilik artışı, hızlı tasarım kararları ve hızlandırılmış yenilikçilik gibi 3 temel hedef ayak üzerine kurulduğunu söylebiliriz.

Kapsamlı Simulasyon

ANSYS simulasyon platformu ile, baştan sona bir ürünün kendi gerçek çalışma ortamındaki davranışlarının simülasyonlarını gerçekleştirmenize olacak verecek olan yüksek güvenilirliğe sahip sanal prototipler yaratabilirsiniz. Ansys simülasyon platformu, 3D fizik simulasyonu, gömülü yazılım tasarımı ve sistem simulasyonu için en ileri seviye teknolojileri sağlamaktadır.

Ölçeklenebilen Çözümler

Ansys simülasyon platformu, masaüstünden bulut sistemlere kadar her çeşit IT yapısına adapte olabilme yeteneği sayesinde birden fazla departmanın birbirleri ile beraber çalışabilmelerine ve simulasyon verileri ve süreçlerini kendi aralarında paylaşabilmelerine olanak vermektedir.

Uzatılır Ekosistem

ANSYS simulasyon platformunun erişime açık temel yapısı sayesinde özelleştirmiş iş akışları yaratabilir veya ANSYS App Store’dan kullanılmaya hazır uygulamalar indirebilirsiniz. Ayrıca platform, ANSYS’in gün geçtikçe büyüyen partner ağına erişim sağlıyor olması sayesinde dünyaya kolay entegrasyonu ve evrilen ihtiyaçlar için geliştirilecek olan ek yeteneklerin doğru idare edilebilmesini mümkün kılmaktadır.

İletişim
close slider