Ansys Startup

Ansys Startup Programı

Ansys Startup Programı, girişimcilerin işlerini hızlı bir şekilde ve uygun maliyetlerle büyütmelerine yardımcı olmak için tasarlanan ve fiyatlandırılan simülasyon yazılım paketlerine tam erişim sağlar.

Bu program, en az yatırım ile mümkün olan en iyi araçları – Ansys simülasyon çözümlerini – kullanarak işinizi tam anlamıyla büyütmenize yardımcı olmaktadır. Dünyanın en büyük şirketlerinin çoğu küçük girişimci olarak başlamıştır.

Ansys Startup Programının Faydaları

Ansys, bugünün küçük girişimcilerinin yarının endüstri liderlerine dönüşmelerine yardımcı olmak için girişimcilerle ortaklık kurma konusunda kararlıdır.

Ansys Startup Programı ile Ansys çözümlerine anında erişebilir, böylece yeni ürünlerinizin bilgisayar ortamında prototiplerini oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu prototipler, tek bir fiziksel prototipi oluşturmak ve test etmek için gereken sürede, simülasyonla yüzlerce kez değiştirilebilir ve test edilebilir; böylece ürün tasarımınızı mükemmelleştirmek için çalışırken zaman ve paradan tasarruf etmiş olursunuz.

Ansys Startup Paketleri

Ansys Startup: Yapısal ve Akışkanlar, Elektromanyetik ve Gömülü Yazılım paketlerinin de dahil olduğu bütün çoklu fizik simülasyon paketleri portföyüne erişmenizi sağlar. Buna ek olarak, Ansys ile pazarlama fırsatları, teknik destek talepleri ve daha fazlası için Müşteri Portalımıza erişim sağlayabilirsiniz.

Ansys Startup’ın referansları Türkiye ve dünyada; Savunma ve Havacılık, Yüksek Teknoloji, Sağlık, Otomotiv, Katmanlı İmalat, Makina, Gıda ve Tüketici ürünleri gibi birçok sektörün firmalarıdır.

İletişim
close slider