CFD Enterprise

Ansys CFD Enterprise

Hesaplamalı akışkankar dinamiği çözümleri güçlü, hızlı ve güvenilir olmalıdır. Genellikle mühendisler en zor problemleri en iyi şekilde çözmek isterler. ANSYS tarafından oluşturulan ve ANSYS’in en kapsamlı CFD paketi olan CFD Enterprise içerisinde size en hızlı cevabı verecek yazılım çözümleri bulunmaktadır.

ANSYS den en iyi hesaplamalı akışkanlar dinamiği çözücüleri

CFD Enterprise paketi ANSYS tarafından sunulan tüm CFD çözücülerini içermektedir. CFD Enterprise paketinin içinde bulunan ANSYS Fluent, CFX ve AIM Pro rakiplerinize göre sizi daha güçlü ve etkin kılarak ürünlerinizin performansını en iyi şekilde iyileştirmenize imkan tanıyacaktır. ANSYS CFX ile pompa, fan, kompresör, gaz ve hidrolik türbinler gibi turbomakina çözümlerinde en hızlı, güvenilir sonuçları alabilirsiniz. ANSYS Polyflow polimer, metal, cam, beton sektörlerine yönelik hesaplamalı akışkanlar dinamiği çözümleri sunmaktadır.

ANSYS Forte ile içerisinde bulunan geniş yakıt kütüphanesi, spray modelleri ve buna benzer ileri teknolojileri kullanarak içten yanmalı motorlarda yanma verimi, emisyon ve yakıt verimliliği konusunda hızlı tasarım imkanı sunmaktadır. ANSYS Fensap ICE ise uçak kanatlarında donma ve uçuşlarda kanat üstü donma dan kaynaklı sorunlar ve bu sorunların ortadan kaldırılmasına yönelik çözümlerin nasıl olması gerektiğini sağlamaktadır.

Daha hızlı ve daha ileri

CFD Enterprise paketi iyileştirme ve hız arttırma anlamında ek araçlar sunmaktadır. Gelişmiş yetenekleri ile otomatik tasarım iyileştirme, ANSYS model yakıt kütüphanesi ile detaylı reaksiyon mekanizmaları ve daha güvenilir yanma analizi sonuçları, buna ek olarak ACT iş akışı özelliği kullanılarak yazılan scriptler ile kalıplaşmış işlerde hız, turbomakina tasarım yetenekleri ve daha fazlası ile CFD Enterprise paketi sizlere sunulmaktadır. ANSYS SpaceClaim hızlı ve basit 3D geometri modelleme ve temizleme yazılımı ile hesaplamalı akışkanlar dinamiği çözümlerinde zamanın büyük çoğunluğunu alan geometri hazırlama kısmı oldukça kolaylaşmaktadır.

Aynı zamanda müşterilerinizde CFD yazılımları olmasa bile onlara çözümleri 3 boyutlu gösterebileceğiniz tek başına çalışan 3D ANSYS CFD Viewer yazılımıda bu pakete dahil olarak gelmektedir.

İletişim
close slider
error: