NLP  NLab

CFD Premium

Ansys CFD Premium

Geliştirme maliyetlerinizi azaltmak ve ürününüzü daha hızlı pazarlamak için, optimize edilmiş bir performansta daha iyi bir ürün tasarlama gibi önemli bir işte çalışan etkin bir mühendissiniz. Etkili bir CFD Simülasyon aracı zamanı : ANSYS CFD Premium zamanı.

Dünyanın en gelişmiş şirketleri CFD simülasyonunu pazar taleplerini karşılamak ve yenmek için büyük bir yoldan dağıtıyor. Fakat CFD artık sadece uzmanlar için değil, simülasyon araçları şu anda daha fazla şirket tarafından ve geniş bir endüstri ve ürün yelpazesinde daha az uzmanlaşmış mühendisler tarafından kullanılıyor. Daha fazla bilgi sağlayan, size daha fazla güven veren ve beklenmedik davranışları ortaya koyan etkin CFD çözümlerinin arttırılmış doğruluğunu, işlevselliğini ve genişletilebilirliğini keşfediyorlar.

ANSYS’ten Etkin CFD

Deneyimli mühendisler, genel ve birden çok fizik içeren uygulamalarda tamamıyla doğrulanmış CFD sonuçları ile hızlı ilerlemeye ihtiyaç duyarlar. Bu etkin CFD paketi de, doğruluk ve sağlamlık ile daha hızlı sonuçlara ulaşmak için ANSYS Fluent, CFX, ve SpaceClaim’in tam versiyonlarını içermektedir.

ANSYS Fluent yazılımı, bir uçak kanadı üzerindeki hava akışından, fırında yanmaya, kabarcık sütunlarından petrol platformlarına, kan akışından, yarı iletken imalatına ve temiz oda tasarımından, atık su arıtma tesislerine kadar pek çok endüstriyel uygulamalarda akış, türbülans, ısı transferi ve reaksiyon modellemek için ihtiyaç duyulan geniş fiziksel modelleme yeteneklerini içerir. Fluent, silindir içi yanma, aero-akustik, türbomakine ve çok fazlı sistemleri modelleme yeteneklerine sahip özel modeller de dahil olmak üzere geniş bir yelpazeye sahiptir.

ANSYS SpaceClaim, herhangi bir analiz uzmanı veya mühendisin iş akışında hangi durumda oldukları farketmeksizin CFD için geometri oluşturma, düzenleme ve onarma yeteneklerine sahip olmasını sağlayan hızlı ve kullanıcı dostu bir 3-B modelleme yazılım çözümüdür.

ANSYS CFX, CFD uygulamaları ve birden çok fizik içeren uygulamalarda, hızlı bir şekilde, güvenilir ve doğru çözümler sunan, yüksek performanslı bir hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) yazılım aracıdır.CFX, pompalar, fanlar, kompresörler, gaz ve hidrolik türbinler gibi türbomakine uygulamalarında yüksek doğruluğu ve hızı ile tanınmaktadır.

İletişim
close slider