NLP  NLab

Discovery SpaceClaim

Ansys Discovery SpaceClaim

Daha hızlı mühendislik çözümleri için çok amaçlı 3D modelleme

ANSYS Discovery SpaceClaim standart modelleme süreçlerine verimli çözümler sağlayan çok amaçlı 3D modelleme uygulamasıdır. “Direk Modelleme” teknolojisi üzerine inşa edilen Discovery SpaceClaim, tasarım veya kavramsal modelleme, dışarıdan aktarılan CAD dosyalarını onarma, detayları temizleme veya modelin tamamını düzenleme gibi çeşitli 3D CAD işlemlerini pratik bir şekilde yapabilmektedir. Kullanım kolaylığı ve basitlik temeline dayanan Discovery SpaceClaim, küçükten büyüğe modelleme problemlerinin çözümünde oldukça faydalı olmaktadır. .

3D Modellemede yeni bir yol

Discovery SpaceClaim, geleneksel CAD sistemlerinin karmaşıklığına nazaran, eşsiz kullanıcı arayüzü, modelleme teknolojisi ve sunduğu çok yönlü araçlar ile kolayca geometri oluşturma ve düzenleme yapmanızı sağlar. Hazır CAD modelleri ile çalışırken, geometriyi otomatikleştirilmiş, kolayca öğrenilen araçlarla temizleyebilir ve basitleştirebilirsiniz. Discovery SpaceClaim hantal CAD araçlarına zamanı olmayan, 3D kullanarak hızlı çözümler arayan mühendisler için ideal bir çözümdür.

Kullanım Kolaylığı

Teknoloji işinizi kolaylaştırmalı, aksine daha fazla zorlaştırmamalıdır. Discovery SpaceClaim, modelleme aracının altında yatan teknolojiyi düşünmeden, geometri yaratmaya, düzenlemeye, ve onarmaya olanak sağlar. Discovery SpaceClaim ile iş akışında nerede ihtiyacınız olursa olsun, bir 3D modelleme yazılımı ile uğraşıyor olmak artık hızlı, kolay ve esnek bir süreç olmaktaıdr. Modelin oluşturulduğu kaynağa bağlı olmaksızın, modeli Discovery SpaceClaim’de açabilir, öngörünüze göre istediğiniz şekilde geometri ekleyip çıkartabilirsiniz. Geliştirilmiş komut ve iş akışları ile, daha önceden saatler alan operasyonlar dakikalar içinde tamamlanabilmektedir. Discovery SpaceClaim’i öğrenmenin aylar yerine haftalar alacağını göreceksiniz ve yatırımınızın düşündüğünüzden daha hızlı geri dönüşünü alacaksınız.

SpaceClaim Teknolojisi’ne Ulaşmanın Yolları

SpaceClaim teknolojisi’ne ANSYS Discovery SpaceClaim olarak ANSYS Discovery Essentials, Standard veya Ultimate paketleri üzerinden ulaşılabilir. ANSYS SpaceClaim Direct Modeler (SCDM) olarak ise tek başına veya ANSYS Mechanical Enterprise, ANSYS CFD Enterprise ve multifizik paketleri üzerinden ulaşılabilir.

İletişim
close slider