MIL-STD LMB Fans&Motors

Askeri Standartlarda LMB Fans&Motors 

LMB Fans& Motors uluslararası düzeyde tanınan, askeri standartlara uygun (MIL-STD) tüm tesleriniz için uygun kriterleri sağlayan; hava, deniz ve kara platromlarına özel fan ürün ve çözümleri sağlamaktadır.

İhracat lisansı gerektirmeyen ve  teknik anlamda talep ve sorularınıza hızlı dönüşler sağlayan LMB,  askeri standartlarda fanlar konusunda uzmanlaşmış mühendislik ekibi ile halihazırda üretmiş olduğu fanları yine müşteri talebine göre özelleştirebilmekte ve anahtar teslimi proje yapmaktadır.

Türk Savunma Sanayii’nde ASELSAN, TAI, METEKSAN, FNSS, ANOVA gibi birçok referansa sahip olan LMB Fans&Motors için tüm taleplerinizini bizlere iletebilirsiniz.

 

LMB Fiyat Teklifi Almak için TIKLAYIN

 

Askeri Standartlarda LMB Fans&Motors  Ürünleri ve Çözümleri

60 yıldan uzun bir süre önce kurulan LMB, Askeri ve Havacılık sınıfı AC / DC fanlar, blowerlar, motorlar ve özel döner makinelerin önde gelen tedarikçilerinden biridir.

LMB yüksek performanslı / yüksek güvenilirliğe sahip elektrikli fanlar, blowerlar ve motorlar tasarlar ve üretir. LMB ürünleri, uçak, helikopter, kapsül, kara askeri araçları, deniz kuvvetleri ve demiryolu uygulamalarına sahip havacılık, savunma ve deniz pazarları için AC (50/60 Hz, 400Hz ve Frekans) ve DC (12 – 300 VDC) Fırçasız motorlardır.

LMB, geniş bir yelpazede MIL sınıfı fanlar ve motorlar üretir ve raf kalitesinde 1000’den fazla ürüne sahiptir. Özel gereksinimleriniz için, kısa sürede özel ürünler tasarlama ve Mil STD 810 / RTCA DO160 standartlarını karşılama konusunda çok esnektir.

 

Askeri Standartlarda LMB Fans&Motors  Yetenekleri

LMB, FAN, BLOWERS ve MOTOR’ları tasarlamak, geliştirmek ve üretmek için tüm yetenekleri sunar.

  • TasarIm
  • Prototip Gelişimi
  • Performans Ve Dayanıklılık Testleri
  • Sarım Çalıştayı
  • Elektronik Çalıştay
  • İşleme Hattı
  • Montaj Hattı

LMB, askeri ve havacılık uygulamaları için şok, titreşim, nem, aşırı sıcaklıklar, tuz spreyi ve EMI gibi en katı performans ve çevresel özellikleri karşılayan Yüksek Güvenilir çözümler sunar.

 

HYPERFANSOPTIFANSTHINFAN

Centrifugal Blowers

Electric Motors

 

İletişim
close slider