MIL-STD LMB Fans&Motors

MIL-STD LMB Fans&Motors

Kataloğu İndirmek İçin Tıklayınız

İndirme Linkinin Gönderileceği Adres

Email adresimin tanıtım amaçlı kullanımına izin veriyorum.

Askeri Standartlarda LMB Fans&Motors

LMB Fans& Motors uluslararası düzeyde tanınan, askeri standartlara uygun (MIL-STD) tüm testleriniz için uygun kriterleri sağlayan; hava, deniz ve kara platformlarına özel fan ürün ve çözümleri sağlamaktadır.

İhracat lisansı gerektirmeyen ve teknik anlamda talep ve sorularınıza hızlı dönüşler sağlayan LMB, askeri standartlarda fanlar konusunda uzmanlaşmış mühendislik ekibi ile halihazırda üretmiş olduğu fanları yine müşteri talebine göre özelleştirebilmekte ve anahtar teslimi proje yapmaktadır.

Türk Savunma Sanayii’nde ASELSAN, TAI, METEKSAN, ANOVA gibi birçok referansa sahip olan LMB Fans&Motors için tüm taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

LMB Fiyat Teklifi Almak için TIKLAYIN

LMB Fans&Motors Ürünleri ve Çözümleri

60 yıldan uzun bir süre önce kurulan LMB, Askeri ve Havacılık sınıfı AC / DC fanlar, blowerlar, motorlar ve özel döner makinelerin önde gelen tedarikçilerinden biridir.

LMB yüksek performanslı / yüksek güvenilirliğe sahip elektrikli fanlar, blowerlar ve motorlar tasarlar ve üretir. LMB ürünleri, uçak, helikopter, kapsül, kara askeri araçları, deniz kuvvetleri ve demiryolu uygulamalarına sahip havacılık, savunma ve deniz pazarları için AC (50/60 Hz, 400Hz ve Frekans) ve DC (12 – 300 VDC) Fırçasız motorlardır.

LMB, geniş bir yelpazede MIL sınıfı fanlar ve motorlar üretir ve raf kalitesinde 1000’den fazla ürüne sahiptir. Özel gereksinimleriniz için, kısa sürede özel ürünler tasarlama ve Mil STD 810 / RTCA DO160 standartlarını karşılama konusunda çok esnektir.

 

LMB Fans&Motors Yetenekleri

LMB, FAN, BLOWERS ve MOTOR’ları tasarlamak, geliştirmek ve üretmek için tüm yetenekleri sunar.

  • Tasarım
  • Prototip Gelişimi
  • Performans Ve Dayanıklılık Testleri
  • Sarım Çalıştayı
  • Elektronik Çalıştayı
  • İşleme Hattı
  • Montaj Hattı

LMB, askeri ve havacılık uygulamaları için şok, titreşim, nem, aşırı sıcaklıklar, tuz spreyi ve EMI gibi en katı performans ve çevresel özellikleri karşılayan Yüksek Güvenilir çözümler sunar.

 

HYPERFANS OPTIFANS THINFAN

Centrifugal Blowers

Electric Motors

 

LMB ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için TIKLAYIN

İletişim
close slider