Otomotivde İleri Mühendislik ve Simülasyon Teknolojileri Konferansı

Otomotivde İleri Mühendislik ve Simülasyon Teknolojileri Konferansı

TOSB’un ev sahipliğinde 17 Mart 2020 tarihinde düzenleyeceğimiz ve katılımınızla kıymetlenecek etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Formu doldurarak en geç 13 Mart 2020 tarihine kadar iletmeniz önemle rica olunur.

Etkinlikle ilgili veya herhangi bir konuda sorunuz olursa bizlere info@numesys.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik içeriği :

Otomotiv endüstrisinin mobil endüstriye dönüştüğü, şirketlerin değer sıralamalarında dramatik değişikliklerin yaşandığı bu dönemde, araçların karşılaması beklenen güvenlik standartlarının ve performans isterlerinin etkilendiğini ve araç geliştirme süreçlerinde yeni kulvarların oluştuğunu gözlemlemekteyiz.

Otonominin gelişmesiyle beraber kontrol sistem yazılımları, siber güvenlik, sensör seçimi ve yerleşimi; elektrikli araçların gelişmesiyle beraber de güç elektroniği, elektrik motoru ve batarya yönetimi gibi alanlardaki uzmanlık ihtiyacı artmakta ve sektördeki mühendislik çalışmalarının gelişen bu ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliğe ulaşması beklenmektedir.

Gerçekleştireceğimiz bu konferansta uzman mühendisler ve sektör paydaşlarıyla bir araya gelerek ileri mühendislik simülasyonlarında ve emniyet kritik sistemlerin geliştirilmesinde son dönemde kullanılan yöntem ve araçları aktarmayı amaçlamaktayız.

İletişim
close slider