Ansys Akademik & Öğrenci

Ansys Akademik

Ansys, tüm kullanıcılara hitap edecek kadar esnek bir çözüm sağlamak için akademik kuruluşlarla birlikte çalışmayı taahhüt eder. Ansys simülasyon teknolojisinin düşük maliyetli, yüksek performanslı paketleri arasında yapısal, termal, akışkan dinamiği, elektronik ve multifizik çözücüler, Ansys Workbench, CAD içe aktarma araçları, katı modelleme, gelişmiş ağ oluşturma ve işleme sonrası özellikler bulunur.

Ansys ACADEMIC , akademik sektöre yönelik mühendislik simülasyon yazılımı, lisans öğrencileri için küresel olarak binlerce üniversite tarafından fizik prensiplerini öğrenmek, araştırmacıların karmaşık mühendislik problemlerini çözmek için ve lisansüstü öğrencilerin yüksek lisans tezleri veya doktora tezleri için veri üretmeleri için kullanılmaktadır.

Tüm mühendislik disiplinlerine yönelik ANSYS Academic yazılımı ürün ailesi dünyada ve Türkiye’de milyonlarca müşteriye sahiptir.

 

ANSYS Öğrenci – Öğrencilere Yönelik Ücretsiz Yazılım

Discovery Live Student, Ansys AIM Student ve Ansys Student yazılımları ile siz geleceğin mühendislerine ışık tutmaya devam ediyoruz.

Ansys, sınıf dışında yapılan ödevler, bitirme projeleri, öğrenci yarışmaları ve daha fazlası için mükemmel olan ücretsiz öğrenci yazılım ürünleri sunmaktadır. Yenilenebilir ürünlerimiz dünyanın dört bir yanındaki öğrenciler tarafından indirilebilir. Ansys Student ürünleri desteklenen herhangi bir MS Windows 64 bit makineye kurulabilmektedir.

 

ANSYS Discovery Live Student R1

Yeni anlık simülasyon teknolojimize dayanan Ansys Discovery Live Student, Ansys SpaceClaim teknolojisine dayanan entegre geometri modellemesine ve tamamen ağsız ve anlık termal, yapısal ve sıvı çözücülere sahiptir. Ansys Discovery Live Student, karmaşık bir simülasyon aracının nasıl kullanılacağını öğrenmek zorunda kalmadan fizik hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

 

 

ANSYS Discovery AIM Student R1

Yeni nesil akademik simülasyon deneyimimiz Discovery AIM Student, Ansys SpaceClaim teknolojisine ve yapısal, akışkanlar ve elektromanyetik çözücülere dayanan entegre geometri modellemesine sahiptir. Ansys AIM Student, simülasyonda yeniyseniz ve sezgisel, son teknoloji simülasyon aracına ihtiyacınız varsa sizler için en iyi tercihtir.

 

 

 

ANSYS Student 2020 R1

Ansys Student, Ansys Workbench tabanlı Ansys Mechanical, Ansys CFD, Ansys Autodyn, Ansys SpaceClaim ve Ansys DesignXplorer paketidir. Ansys Student dünya çapında yüz binlerce öğrenci tarafından kullanılmaktadır. Ansys Workbench platformuna aşina iseniz sizler için mükemmel bir seçimdir.

 

 

 

 

ANSYS SCADE Student 2019 R1

SCADE Student, benzersiz nitelikli kod oluşturma teknolojisine dayanmaktadır. Gömülü yazılımın model tabanlı tasarımını, simülasyonunu ve kod üretimini bütünleştirir. Uçak uçuş kontrolörleri veya elektrikli araç akü yönetim sistemleri olarak endüstriyel güvenlik açısından kritik gömülü yazılım için kullanılan SCADE Suite’in uyarlanmış bir versiyonuna sahiptir.

 

ANSYS Scade Student

İndirmek İçin Tıklayınız

İndirme Linkinin Gönderileceği Adres

Email adresimin tanıtım amaçlı kullanımına izin veriyorum.

 

Academic & Student Download Destek Kaynakları

Destek kaynakları arasında Global Ansys Öğrenci Topluluğu, teknik ipuçları videoları ve temel simülasyonların adım adım talimatlarını içeren tanıtım eğitimleri yer almaktadır. Ansys Student ürünleri için hemen hemen tüm sorularınızı yanıtlamak için bu kaynakları kullanabilir, ilave sorularınız için support@numesys.com.tr ile iletişime geçebilirsiniz.

ANSYS Global Öğrenci Topluluğundaki tüm çalışmalar, videolar, mühendislik ipuçları, blog yazıları ve daha fazlası için tıklayınız

Global olarak yayımlanan, Destek Kaynakları için tıklayınız

Student Lisansı indirme süreçleri, detayları ve lisans kapsamı için tıklayınız

 

 

İletişim
close slider
error: