NLP  NLab

Ansys Cloud

Ansys Cloud

Mühendislik simülasyonları uzun zamandır masaüstünde ve işlem kümelerinde bilgi işlem kaynakları tarafından kısıtlanmıştır. Ancak, bugün daha yüksek performans elde etmek için daha hızlı ve yüksek doğrulukta sonuçlar için yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) gereklidir. Bulut bilişim de bu yüksek bilgi işlem gücünü sağlayabilir.

Sınıfının en iyisi mühendislik simülasyonunu ANSYS güvenli bir bulut çözümü oluşturmak için bulut bilişimin birleştirilmiş faydalarından yararlanmak için Microsoft Azure ile ortaklık kuruyor: ANSYS Cloud.

Mevcut lisans kapasitesinin yeterli olmadığı durumlarda Ansys Elastic Unit ile istenilen yüksek performanslı işlem gücüne anında ulaşabilirsiniz.

ANSYS Mechanical ve ANSYS Fluent içinde*, herhangi bir ek kuruluma gerek kalmadan doğrudan HPC’ye buluttan kolayca erişebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda, ihtiyacınız olan donanıma ve yazılıma erişin ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.

 

ANSYS Cloud ‘un kanıtlanmış faydaları:

  • Daha fazla hız ve güç için en yeni işlemcilere erişin
  • Ansys Elastic Unit ile otomatik yazılım ve donanım yükseltmeleri
  • Mobil iş gücü için destek
  • Gelişmiş işbirliği fırsatları
  • Tavizsiz güvenlik

 

 


ANSYS Cloud’u Ücretsiz Deneme Sürümüyle Deneyin!

Bir ANSYS Cloud deneme sürümü ile bulutta çalışan ANSYS simülasyonlarını siz de hiçbir ücret ödemeden deneyimleyebilirsiniz. Denemenizde ANSYS Cloud hizmetine 30 günlük ücretsiz bir abonelik ve ANSYS çözücülerini ve bulut donanımını kullanmak için 1000 ANSYS Elastic Unit(AEU) dahildir.

ANSYS Cloud Trial için iletisim@numesys.com.tr

İletişim
close slider