Ansys SpaceClaim


Ansys SpaceClaim

Ansys SpaceClaim standart modelleme süreçlerine verimli çözümler sağlayan çok amaçlı 3D modelleme uygulamasıdır. “Direkt Modelleme” teknolojisi üzerine inşa edilen SpaceClaim, tasarım veya kavramsal modelleme, dışarıdan aktarılan CAD dosyalarını onarma, detayları temizleme veya modelin tamamını düzenleme gibi çeşitli 3D CAD işlemlerini pratik bir şekilde yapabilmektedir. Kullanım kolaylığı ve basitlik temeline dayanan SpaceClaim, küçükten büyüğe modelleme problemlerinin çözümünde oldukça faydalı olmaktadır.

3D Modellemede Yeni Bir Yol

SpaceClaim, geleneksel CAD sistemlerinin karmaşıklığına nazaran, eşsiz kullanıcı arayüzü, modelleme teknolojisi ve sunduğu çok yönlü araçlar ile kolayca geometri oluşturma ve düzenleme yapmanızı sağlar. Hazır CAD modelleri ile çalışırken, geometriyi otomatikleştirilmiş, kolayca öğrenilen araçlarla temizleyebilir ve basitleştirebilirsiniz. SpaceClaim hantal CAD araçlarına zamanı olmayan, 3D kullanarak hızlı çözümler arayan mühendisler için ideal bir tasarım aracıdır.

Kullanım Kolaylığı

Teknoloji işinizi kolaylaştırmalı, aksine daha fazla zorlaştırmamalıdır. SpaceClaim, modelleme aracının altında yatan teknolojiyi düşünmeden, geometri yaratmaya, düzenlemeye ve onarmaya olanak sağlar. SpaceClaim ile iş akışında nerede ihtiyacınız olursa olsun, bir 3D modelleme yazılımı ile uğraşıyor olmak artık hızlı, kolay ve esnek bir süreç olmaktadır. Modelin oluşturulduğu kaynağa bağlı olmaksızın, modeli SpaceClaim ’de açabilir, öngörünüze göre istediğiniz şekilde geometri ekleyip çıkartabilirsiniz. Geliştirilmiş komut ve iş akışları ile, daha önceden saatler alan operasyonlar dakikalar içinde tamamlanabilmektedir. SpaceClaim ’i öğrenmenin aylar yerine haftalar alacağını göreceksiniz ve yatırımınızın düşündüğünüzden daha hızlı geri dönüşünü alacaksınız.

İletişim
close slider