Scade Display

ANSYS SCADE Display

İnsan makine arayüzü için sağlam gömülü ekran tasarımı

SCADE Display, çeşitli grafik tasarım ve gömülü İnsan Makine Arayüzü için geliştirme ortamını sağlayan ANSYS Gömülü Yazılım ürün ailesinin bir parçasıdır.

OpenGL® SC1 & SC2 (Safety-Critical) ve ES1 & ES2 (Embedded Systems) standartları için yerel destekle, SCADE Display, prototipleme, ekran tasarımı, simülasyon, doğrulama ve onaylanmış ve sertifikalanabilir ortam içinde birkaç emniyet standardını destekleyen sertifikalı kod oluşturmayı içinde barındıran yeni nesil grafik yazılım geliştirme araçlarını temsil eder.

SCADE Display, SCADE Suite ile gömülü HMI’lar ve onların davranışsal mantığı için kapsamlı geliştirme ortamı sağlamak için birlikte kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

SCADE Display Uygulamaları

SCADE Display, havacılık, raylı taşımacılık, otomotiv, nükleer ve endüstriyel alanlarda önde gelen şirketler tarafından HMI ekran yazılım prototipleme ve geliştirme aracı olarak kullanılmaktadır. İdeal olarak kritik gömülü ekran sistemlerinin tasarımını desteklemek için oluşturulmuştur.(çok fonksiyonlu ekranlar, yukarı ekranlar, otomotiv kümeleri, dijital araçlar ve kontrol panelleri, vs.), ayrıca şema oluşturma (elektrik, hidrolik veya tesis diyagramları) yanı sıra 2D/3D simülatör ekranları ve sürücü, pilot, ekip eğitimleri ve bakım takımları.

 

Kritik Gömülü HMI için Uygun Hale Getirildi

SCADE Display, otomatik kalifiye/sertifiye kod oluşturma teknolojisi ile WYSIWYG tasarım girdisini sağlayarak kritik proje maliyetlerini ciddi şekilde düşürmektedir. SCADE Display KCG Code Generator DO-178B level A altında geliştirme aracı olarak ve DO-178C altında DO-330 TQL-1 olarak belgelidir. Ayrıca ISO 26262:2011 altında TCL3/ASIL D ve C olarak ve C, IEC 61508:2010 altında T3/SIL 3 olarak ve EN 50128:2011 altında T3/SIL 3/4 olarak sertifikalıdır.

SCADE Display KCG Sertifikasyon Kiti sertifikasyon otoriteleri tarafından gereken aşağıdaki tüm malzemeleri sağlamaktadır:

  • Tool Qualification Plan (TQP)
  • Tool Operational Requirements (TOR)
  • Interface Requirement Specifications (IRS)
  • Tool Accomplishment Summary (TAS) or Safety Case (SC)
  • Compliance Analysis to Certification Standard
  • Tool Installation Procedure (TIP)
  • Tool Configuration Index (TCI)
  • Other standard-specific documents
İletişim
close slider