Maxsurf

Maxsurf

MAXSURF yazılım paketi, her tür deniz aracının tasarımı için kapsamlı bir dizi özellik sunar. Bu Teknoloji, dünya çapında 20 yıldan fazla bir süredir binlerce gemide kullanılmaktadır ve tasarım sürecinin tüm aşamaları için eksiksiz bir yazılım araçları yelpazesine sahip denizcilik mimarisi sunmaktadır.

Maxsurf

Kataloğu İndirmek İçin Tıklayınız

İndirme Linkinin Gönderileceği Adres

Email adresimin tanıtım amaçlı kullanımına izin veriyorum.

MAXSURF gemi detaylandırması için; tekne modelleme, kararlılık, hareketler ve direnç tahmini, yapısal modelleme, yapısal analiz gibi çeşitli araçları içerir. MAXSURF yazılım uygulamaları, farklı ekip üyeleri ve tasarım faaliyetleri arasında sorunsuz iletişim ve koordinasyonu kolaylaştıran tek bir parametrik 3D model üzerinden çalışır.

MAXSURF Enterprise paketi, Bentley ’in en kapsamlı deniz ürünüdür. Bu paket, MAXSURF Advanced olanaklarını, olasılıksallık, hasar stabilitesi, ileri hareket tahminleri ve dinamik yapısal analiz da dahil olmak üzere ilave edilmiş özelliklerle birlikte sunmaktadır. Yolcu gemileri ve daha büyük gemiler için, Stabilite Enterprise modülünde olası hasar stabilitesi, yüzlerce hasar koşulunu tanımlamak ve yönetmek için kullanımı kolay grafik araçlar sağlamaktadır. IMO (Uluslararası Denizcilik Organizasyonu) istikrar kriterlerine uyumu kolaylaştırmak için, MAXSURF Enterprise, hasar bölgelerini tanımlamak ve görüntülemek için yerleşik bir kriter kitaplığı ve grafik araçları içermektedir. Hareketlerin tahmini için, panel bazlı radyasyon-difraksiyon çözücüsü, SWATH (sığ su alanları ikiz gövdesi) gibi geniş bir kiriş veya sıra dışı gövde şekilleri içeren tekneler dahil olmak üzere tekne hareketlerini doğru bir şekilde tahmin edebilir. MAXSURF Enterprise paketindeki dinamik yapısal analiz yetenekleri, gemi yapısının doğal titreşim modlarını ve ayrıca makine, darbe veya diğer kaynaklardan gelen zamana bağlı dinamik yüklerini desteklemektedir.

İletişim
close slider